
Bosch Мінімийка високого тиску EasyAquatak 110, 1300Вт, 110 бар, 330 л/г, 3.8кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8A7.F00
4 416 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Очисник високого тиску Bosch EasyAquatak 110 0.600.8A7.F00 використовується для легкого та швидкого очищення поверхонь. Поставляється з необхідним для роботи приладдям. Має насадку-піноутворювач для швидкого нанесення мильного розчину. Відрізняється надійністю та безпекою. Можливий забір води із відкритих ємностей. Функція Autostop дозволяє зменшити витрати струму та води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Потужність | 1300 Вт |
| Продуктивність | 330 л/год |
| Розміри | 163 x 384 x 295 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 4 416 ₴

