
Bosch Мінімийка високого тиску AQT 42-13 Gen 2, 1900Вт, 130 бар, 420 л/г, 11.4кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8A7.302
6 890 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Очисник високого тиску Bosch AQT 42-13 0.600.8A7.302 допомагає виконувати будь-які базові роботи з очищення території.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.4 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 7 м |
| Комплектація | водяний фільтр, віялова насадка, Шланг, інструмент, роторна насадка, Піноутворювач |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Потужність | 1900 Вт |
| Продуктивність | 420 л/год |
| Розміри | 777 х 399 х 339 |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 6 890 ₴

