Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мобільний апарат високого тиску HD 6/15 M з двигуном змінного струму і 3-поршневим осьовим насосом з загартованими поршнями з нержавіючої сталі. Компактний, надійний апарат середнього класу з високою продуктивністю очищення і високою енергоефективністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 29 кг /(с принадлежностями) |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет/ EASY!Force, струменева трубка/840 мм, сопло |
| Максимальний тиск | 225 бар // 22,5 MPa |
| Особливості | вимкнення тиску |
| Потужність | 3100 Вт /(споживана) |
| Продуктивність | 560 л/год |
| Розміри | 400 x 455 x 700 |
| Тип | мінімийка, мийка високого тиску |
- Цена: 48 998 ₴


