Описание
Характеристики
Информация для заказа
EasyAquatak 100 Long Lance ідеально підходить для виконання домашніх робіт низької та середньої складності.
EasyAquatak 100 Long Lance відрізняється підвищеною маневреністю і простотою зберігання завдяки компактному дизайну.
Завдяки тиску 100 бар, роторною та віяловій насадок можна легко очищати тераси і садові меблі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг /(без принадлежностей) |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Комплектація | водяний фільтр, шланг високого тиску, насадка для миючих засобів, віялова насадка, поворотна насадка, інструмент |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 100 бар /(макс.) |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 300 л/год /(макс.) |
| Тип | мийка високого тиску |
- Цена: 3 864 ₴


