Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний і потужний, компактний і мобільний: апарат високого тиску HD 7/17 M без підігріву води з трифазним двигуном об'єднує в собі тривалий термін служби, простоту обслуговування, максимальну гнучкість і зручність в роботі, призначений для вертикальної і горизонтальної роботи. Новий пістолет EASY! Force, який використовує силу віддачі струменя високого тиску, щоб зменшити утримуюче зусилля до нуля, і швидкоз'ємні кріпильні елементи EASY! Lock, які в 5 разів швидше, ніж звичайні, гарантують легку роботу і економію часу. Завдяки новій насосній системі енергоефективність і ефективність очищення також збільшуються приблизно на 20 відсотків. Щоб елементи апарата не пошкодилися в режимі очікування, вбудована ефективна функція автоматичного скидання тиску. Практичний відсік для розміщення роторного сопла.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Робот |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 31.6 кг /(с принадлежностями) |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет/EASY!Force, струменева трубка/840 мм, сопло /мощное |
| Максимальний тиск | 255 бар // 25,5 MPa |
| Особливості | вимкнення тиску |
| Потужність | 4200 Вт /(потребляемая) |
| Продуктивність | 700 л/год |
| Розміри | 400 x 455 x 700 |
- Цена: 54 899 ₴


