Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний і легкий в управлінні професійний апарат високого тиску HD 9/20-4 Classic для застосування в багатьох цільових групах (Автомотів, Клінінг, промисловість і т.д.). Апарат високого тиску HD Classic оснащений особливо потужним і надійним насосом з кривошипно-шатунним механізмом і керамічними поршнями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | трубка/струменева 600 мм, шланг високого тиску, пістолет, сопло |
| Максимальний тиск | 70 бар //200 MPa |
| Особливості | рукоятка складається, вбудований фільтр тонкого очищення води, вимкнення тиску, насос з керамічними поршнями, система захисту від перекручування шланга (AVS), вбудоване місце для зберігання сопла, великі колеса, ергономічні ручки, кожух апарату широко відкривається |
| Потужність | 6900 Вт /споживана |
| Продуктивність | 900 л/год /макс. ( 520-900 л/год) |
| Розміри | 709 x 469 x 1000 |
| Тип | професійний |
- Цена: 59 398 ₴


