Описание
Характеристики
Информация для заказа
Надійний, невибагливий, HD 7/18-4 Classic трифазний апарат високого тиску з 4-х полюсним електродвигуном. З кривошипно-шатунним механізмом і керамічними плунжерами насоса, з ущільнювальними сальниками, виконаними за новітньою технологією. Витрата води 700 л/год, робочий тиск 180 бар.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Довжина шланга для води | 10 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет, струменева трубка/840 мм, сопло, насос |
| Максимальний тиск | 220 бар |
| Особливості | Колеса, вимкнення тиску, насос з керамічними поршнями, система захисту від перекручування шланга (AVS) |
| Потужність | 4900 Вт /споживана |
| Продуктивність | 520 л/год /- 700 л/час |
| Розміри | 709 x 469 x 1000 |
| Тип | середній |
- Цена: 52 899 ₴


