Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для миючого засобу | 1 |
| Вага | 16.5 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Комплектація | водяний фільтр, насадка, Шланг, трубка-пістолет |
| Максимальна температура води | 50 °C |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Особливості | манометр, самовсмоктування, регулювання тиску води |
| Потужність | 2300 Вт |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Тип | середній |
| Тип мотора | індукційний |
- Цена: 22 817 ₴


