Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка K 2 Classic ідеально підходить для періодичного використання і несильних забруднень. Компактна, легка і транспортабельна - вона очищає велосипеди, садовий інвентар, садові меблі і багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.324 кг /без аксесуарів |
| Довжина шланга для води | 3 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет/високого тиску, G 120 Q, адаптер підключення до садового шлангу 3/4 ", струменева трубка |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 110 бар |
| Особливості | водяний фільтр/тонкого очищення |
| Потужність | 1400 Вт |
| Продуктивність | 360 л/год |
| Продуктивність за площею | 20 м2/г |
| Розміри | 393 x 171 x 243 |
| Тип | мінімийка |
- Цена: 3 000 ₴


