Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка K 5 - це високопродуктивний, потужний і надійний апарат з алюмінієвою помпою. При цьому має дуже компактні габарити, що дозволяє зручно перевозити його навіть у невеликому автомобільному багажнику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 12.8 кг |
| Довжина шланга для води | 8 м |
| Комплектація | шланг високого тиску, пістолет, чистящие средства/1л, грязевая фреза, адаптер підключення до садового шлангу 3/4 ", струменева трубка |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 145 бар //14,5 MPa |
| Особливості | Plug'n'Clean, стандартна система Quick Connect, вбудований фільтр тонкого очищення води, мотор с водяным охлаждением |
| Охолодження двигуна | водяне |
| Потужність | 2100 Вт |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Продуктивність за площею | 40 м2/г |
| Розміри | 344 x 396 x 875. |
| Тип | мінімийка |
- Цена: 12 998 ₴


