Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Bosch Universal Aquatak 130 - відрізняється простотою і зручністю використання. Корпус обладнаний складно рукояткою і збільшеними колесами, що значно полегшує транспортування і зберігання пристрою. Також конструкція апарату передбачає котушку для намотування шланга. Мережевий кабель завдовжки 5 метрів дозволяє не турбуватися щодо подовжувачів. У комплект входить насадка «3 в 1». Вона забезпечує найбільш ефективну очистку абсолютно різних поверхонь, так як дає можливість одним перемиканням формувати різну інтенсивність і щільність потоку води.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 7.8 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 6 м /ПВХ |
| Комплектація | трубка, водяний фільтр, шланг високого тиску/6 м, насадка 3 в 1, насадка/высокого давления для нанесения моющего средства, 450 мл, пістолет/высокого давления Bosch, котушка шлангу/вручную |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Матеріали насоса | метал |
| Особливості | система утворення піни під високим тиском/водяний фільтр, всмоктування/0.5 |
| Потужність | 1700 Вт |
| Продуктивність | 380 л/год |
| Рівень потужності звуку | 86 дБ /(А), 73 дБ (А) звуковий тиск |
| Тип | мийка високого тиску |
| Тип насоса | 3 циліндра |
- Цена: 7 728 ₴


