Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина проводу живлення | 5 м |
| Довжина шланга для води | 3 м /(ПВХ) |
| Комплектація | водяний фільтр, шланг високого тиску/3 м, насадка/высокого давления для нанесения моющего средства 450 мл, пістолет/ 28/5000 vysokoho tysku Bosch na 360° высокого давления Bosch на 360 ° |
| Максимальна температура води | 40 °C |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Особливості | котушка для шланга/ручна, система автоматичної зупинки, система утворення піни під високим тиском, можна використовувати після вилучення з коробки, всмоктування/0.5 м |
| Потужність | 1200 Вт |
| Продуктивність | 300 л/год |
| Тип | побутова/Compact |
| Тип насоса | 3 циліндра |
- Цена: 3 684 ₴


