
Einhell Подрібнювач садовий GC-KS 2540 CB, 2000 Вт, ножі, 40мм, бак 55л
- Нет в наличии
- Код: 3430400
7 634 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садові подрібнювачі гілок призначені для швидкої утилізації обрізків дерев, чагарників. Таке обладнання ефективно використовується у професійній галузі, а також у побуті. Подрібнювач гілок Einhell GC-KS 2540 CB є недорогим пристроєм, який можна використовувати для роботи в різних умовах. Ми рекомендуємо Вам садове обладнання Енхель, тому що компанія виробляє лише якісну техніку для щоденного використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Уровень шума | 92 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.4 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 15.4 кг |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм /максимальний |
| Живлення | мережа (220 В) |
| Захист від перевантаження | 1 |
| Колеса для транспортування | 1 |
| Контейнер для збору | 1 |
| Об `єм контейнера | 55 л |
| Обороти подрібнювача | 3800 об/мин |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 7 634 ₴

