
Einhell Подрібнювач садовий GC-KS 2540, 2000 Вт, діам. 40 мм, ножевий вал
- Нет в наличии
- Код: 3430330
5 436 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач Einhell GC-KS 2540 - призначений для подрібнення гілок, рослин та інших відходів з Вашого саду. Потужний мотор подрібнювача з максимальною споживаною потужністю в 2500 Вт забезпечує обертання 2-х двосторонніх ножів з максимальною швидкістю 3800 об/хв забезпечуючи при цьому подрібнення гілок діаметром до 40 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.6 кг |
| Додатково | воронка з гумовими ламелями, вимикач двигуна від перевантаження, кріплення для штовхача/и для сумки, міцна рухома рама/с колесами, металева напрямна, розташування ножів під нахилом із захисним замком |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм |
| Живлення | мережа |
| Комплектація | штовхач, сумка для сміття |
| Контейнер для збору | 1 /(сумка для мусора) |
| Об `єм контейнера | 50 л |
| Обороти подрібнювача | 3800 об/мин |
| Потужність двигуна | 2500 Вт /макс. S6 40%, 2000 Вт потребляемая S1 |
| Система подрібнення | ножевая/2 двухсторонних ножа изготовленных из специальной стали |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 5 436 ₴

