
Bosch Подрібнювач садовий AXT 25 TC малошумний, 45мм, 2.5 кг, 30.5 кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.803.300
26 779 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний подрібнювач AXT 25 TC оснащений ножевою «турбінною системою різання (Turbine-Cut System)», яка гарантує переробку виключно твердих матеріалів без заклинювання. Висока продуктивність забезпечується потужною подрібнювальної системою, здатною переробляти на годину до 230 кг сучків і гілок товщиною до 45 мм. Знімний бункер скорочує простір, необхідне для зберігання. В результаті на зберігання встановлюється компактна мобільна силова станція висотою всього 67 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 30.5 кг |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 45 мм |
| Живлення | мережа (220 В) |
| Колеса для транспортування | 1 |
| Комплектація | штовхач, травозбірник |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об `єм контейнера | 53 л |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 26 779 ₴

