
Bosch Подрібнювач садовий AXT 25 D малошумний, 40мм, 2.5 кВт, 31.3 кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.803.100
21 554 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Малошумний подрібнювач AXT 25 D відрізняється низьким рівнем шуму і високою продуктивністю подрібнення. Оптимізована барабанна система різання забезпечує продуктивність в 175 кг / год з ріжучої здатністю 40 мм, а низький рівень шуму дозволяє з особливим комфортом працювати з цим інструментом. Знімний бункер на 30% зменшує необхідний для зберігання простір, завдяки чому тихий, але потужний садовий інструмент має висоту всього 67 см в положенні для зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 31.3 кг |
| Додатково | міцне шасі з колесами |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм |
| Живлення | мережа (220 В) |
| Комплектація | штовхач, травозбірник |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об `єм контейнера | 53 л |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 21 554 ₴

