Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швидкий і потужний подрібнювач AXT Rapid 2000 комплектується довговічними, високоточними, обробленими лазером ножами, що гарантують високопродуктивне подрібнення. Цей мобільний подрібнювач, оснащений високошвидкісним двигуном Bosch Powerdrive з найвищим крутним моментом в своєму класі, має завантажувальний бункер з функцією швидкого завантаження практичний плунжер, який спрощує наповнення, а його продуктивність досягає 80 кг / год. Незважаючи на те, що AXT Rapid 2000 легше більшості подрібнювачів свого класу, він характеризується високою продуктивністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.5 кг |
| Додатково | міцне шасі з колесами |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 35 мм |
| Живлення | мережа (220 В) |
| Комплектація | штовхач |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Об `єм контейнера | 50 л |
| Обороти подрібнювача | 3650 об/мин |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Система подрібнення | ножевая |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 12 698 ₴


