
Einhell Подрібнювач садовий GC-RS 2540 , 2500 Вт, диам. 40 мм, ножевий вал, низькошумний
- Нет в наличии
- Код: 3430620
9 909 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний шредер GC-RS 2540 - це потужний і надійний інструмент для швидкого і спокійного подрібнення деревних рубок, живців і садових відходів. Його довговічний ріжучий барабан потужно втягує матеріал в великий отвір воронки. Для легкого та зручного транспортування є міцне шасі з колесами і практична ручка для транспортування. Вимикач двигуна цього шредера захищає електродвигун від перевантаження. Безпечна робота також забезпечується захисним вимикачем і захистом від повторного пуску. GC-RS 2540 має перемикач для зміни напрямку обертання ріжучого барабана. Це передбачено для швидкого і легкого усунення блокувань. Цей електричний шредер також поставляється з садовою сумкою для сміття.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Уровень шума | 93 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Додатково | ручка для транспортування, садовий мішок для сміття, міцне шасі з колесами, щілинний отвір воронки, ріжучий барабан |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 40 мм /макс. |
| Живлення | мережа (230 В) |
| Обороти подрібнювача | 40 об/мин |
| Потужність двигуна | 2500 Вт /40% |
| Реверсивний хід | 1 |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 9 909 ₴

