Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садовий подрібнювач Makita UD2500 – це сучасний апарат, що відрізняється підвищеною продуктивністю і зручністю використання. Сучасний дизайн і продумана конструкція роблять його незамінним помічником при подрібненні осіннього листя, зрізаних гілок і дрібного рослинного сміття. Для контролю наповнення бака передбачені оглядові віконця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.6 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 27.6 кг |
| Додатково | клас захисту IP X4 |
| Діаметр подрібнювального матеріалу | 45 мм |
| Живлення | мережа (220 В) |
| Захист від перевантаження | 1 |
| Колеса для транспортування | 1 |
| Контейнер для збору | 1 |
| Об `єм контейнера | 67 л |
| Обороти подрібнювача | 40 об/мин |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |
| Реверсивний хід | 1 |
| Рівень шуму | 74.88 дБ // звуковое давление |
| Тип | подрібнювач |
| Тип двигуна | електричний |
- Цена: 24 073 ₴


