
Einhell Культиватор GE-CR 30 Li акум., Solo (без АКБ та ЗП.), 36В, шир. 30см
- Нет в наличии
- Код: 3431200
8 430 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новий бездротовий акумуляторний культиватор Einhell GE-CR 30 Li - Solo лінійки Power X-Change system серії Expert plus являє собою потужний інструмент, для ефективної обробки ґрунту на малих і середніх ділянках. Так як акумуляторний культиватор є пристроєм з лінійки Power X-Change system то харчується він від двох 18-вольтів батарей. Міцні лопаті культиватора забезпечують просування навіть через твердий грунт з шириною обробки 300 мм і максимальною глибиною до 200 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Тип | Культиватор |
| Количество фрез | 4 шт |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11.7 кг |
| Живлення | акумулятор |
| Комплектація | Культиватор |
| Кіл-ть передач | 1 вперед |
| Кількість фрез | 4 шт |
| Робоча глибина | 20 см |
| Швидкість обертання ріжучої системи | 280 об/мин |
| Ширина захоплення культивації | 30 см |
- Цена: 8 430 ₴

