Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інструменти Fiskars Ergonomic™ створені для оптимального комфорту та зниження навантаження на тіло під час роботи. Гострокінцева лопата Ergonomic™ має гостру кромку, що дозволяє легко аерувати, перемішувати та перевертати ґрунт, прорізати коріння та копати каміння, глину та твердий ґрунт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 125 см |
| Застосування | садово-городні роботи, для садових робіт, для роботи з твердим грунтом |
| Матеріал робочої частини | сталь |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Особливості | D-подібне закінчення ручки лопати |
| Тип | лопата штикова |
| Ширина | 19.3 см |
- Цена: 1 552 ₴


