Описание
Характеристики
Информация для заказа
Fiskars Solid™ – це ефективні, зручні у використанні базові інструменти гарної якості, які виконують свою роботу. Туристична лопата Solid™ - це надійний інструмент із загостреним лезом, що ідеально підходить для того, щоб поспішно викопувати себе зі снігу або бруду. Він розроблений, щоб поміститися в багажник вашого автомобіля, тому він готовий до використання у надзвичайній ситуації. Лопата має міцну сталеву конструкцію та привабливу помаранчеву D-подібну рукоятку, яка підходить для всіх розмірів рук, як у рукавичках, так і без них. Туристична лопата Fiskars Solid™ має практичний розмір, щоб поміститися у багажнику автомобіля. Гостро загострене лезо ідеально підходить для того, щоб поспіхом очиститися від снігу, льоду або бруду. Лезо приварене до металевого стрижня, що забезпечує оптимальну міцність. Лезо з бористої сталі забезпечує підвищену міцність. Яскрава помаранчева D-подібна ручка ідеально підходить для всіх розмірів рук, рукавичок або без них.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Рукоятка | |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Рабочая часть | |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина | 80 см |
| Застосування | для автомобіля |
| Матеріал робочої частини | сталь |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Тип | лопата туристична |
| Ширина | 18.2 см |
- Цена: 751 ₴


