Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совкова лопата Cellfast Basic 40-254 використовується для зачерпування, відсипання сипучих матеріалів, піску, гравію, землі. Міцна і довговічна ручка зі скловолокна. Форма ручки забезпечує надійний і зручний хват.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 121 см |
| Застосування | навантаження / вивантаження, прибирання двору, для будівельних робіт |
| Матеріал робочої частини | метал |
| Матеріал рукоятки | композитна з скловолокном |
| Тип | лопата совкова |
| Ширина | 23 см /(робоча ширина) |
- Цена: 954 ₴


