Описание
Характеристики
Информация для заказа
Совкова лопата IDEAL™ 40-210 служить для набору і пересипання сипких матеріалів, піску, гравію, землі. Ергономічна рукоятка гарантує правильне і стабільне положення під час роботи, мінімізує напруження м'язів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Довжина | 127 см |
| Застосування | навантаження / вивантаження, садово-городні роботи, для садових робіт, універсальна |
| Матеріал робочої частини | сталь, боровмісна сталь |
| Матеріал рукоятки | композитна з скловолокном |
| Особливості | ергономічна ручка |
| Тип | лопата совкова |
| Ширина | 22.4 см /(робоча ширина) |
- Цена: 900 ₴


