Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лопата (коротка) IDEAL™ 40-205 призначена для роботи з твердим ґрунтом, дозволяє легко і безпечно викопувати, садити, копати, а також видаляти коріння. Форма рукоятки забезпечує надійне і зручне тримання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cellfast |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.25 кг |
| Довжина | 80 см |
| Застосування | садово-городні роботи, для садових робіт, універсальна |
| Матеріал робочої частини | сталь, боровмісна сталь |
| Матеріал рукоятки | композитна з скловолокном |
| Тип | лопата штикова |
| Ширина | 17.5 см |
- Цена: 926 ₴


