
Bosch Повітродувка ALB 18 LI, акумуляторна, 18*2 .5аг, потік 210 км/год, 1.8 кг
- Нет в наличии
- Код: 0.600.8A0.501
6 000 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний садовий повітродув ALB 18 Li - гнучка і мобільна робота в будь-якому саду. Продуктивний літій-іонний акумулятор 18 В дозволяє повітродуву працювати по всіх усюдах. Маса всього 1,8 кг і ергономічна рукоятка для зручності роботи. Завдяки максимальній швидкості повітряного потоку 210 км/ч садовий повітродув забезпечу високу якість роботи. Він оснащений мікросхемою Syneon Chip, що регулює споживання енергії для забезпечення оптимальної ефективності та збільшення тривалості роботи. Power for ALL від Bosch дозволяє використовувати один акумулятор і зарядний пристрій у всіх інструментах Home & Garden, що входять в цю систему.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономна робота | 17 хв |
| Вага | 1.8 кг |
| Додатково | Syneon Chip: інтелектуальна система електронного управління енергією |
| Живлення | акумулятор |
| Колір | зелений, чорний |
| Комплектація | картонна коробка, акумулятор/PBA 18V 2,5Ah, зарядний пристрій/AL 1830 CV |
| Номінальна напруга | 18 В |
| Потужність акумулятора | 2.5 мАг |
| Тип | садовий |
| Тип прибирання | сухе |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Швидкість | 210 км/год |
- Цена: 6 000 ₴

