
Makita Пила шабельна DJR 188 Z, акум, 18В, 3000 об/хв, хід 20мм, 2.8кг, Solo (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: DJR188Z
9 899 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ножівка Makita DJR188Z оснащена електронікою для регулювання кількості обертів. Акумуляторна ножівка Makita DJR188Z має легку вагу та компактні габарити, зручні для роботи пилкою однією рукою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Вид | шабельна |
| Глибина пропилювання | 130 мм /(дерево) |
| Живлення | акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Оберти двигуна | 3000 об/хв |
| Розміри, мм | 316 x 81 x 220 |
| Рівень вібрації | 8 м/сек² |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип | ручна |
| Хід полотна | 20 мм |
- Цена: 9 899 ₴

