
Einhell Пила циркулярна TE-CS 190/1, 1500Вт, диск 190х30х2.4мм, 6.47кг
- Нет в наличии
- Код: 4331005
4 776 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручна циркулярна пилка Einhell TE-CS 190/1 зручна у використанні завдяки функції регулювання глибини пропилу та кута нахилу без використання інструментів, а також блокування шпинделя при заміні полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6.47 кг |
| Вид | циркулярная |
| Живлення | електромережа |
| Комплектація | паралельний упор, пилка, ключ для заміни пильного полотна, диск |
| Напруга | 220 В |
| Оберти двигуна | 6000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Розмір пропилу 45 ° | 48 |
| Розмір пропилу 90 ° | 66 |
| Розміри, мм | 381х257х263 |
| Тип | ручна, дискова |
- Цена: 4 776 ₴

