
Bosch Пила стрічкова GCB 18V-63, акум., 18В, рез 63.5мм, 3.3кг, Solo (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 0.601.2A0.400
14 628 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна стрічкова пилка GCB 18V-63 - найергономічніша і найкомпактніша акумуляторна стрічкова пилка від Bosch. Легкість інструменту забезпечує комфортну роботу навіть у обмеженому просторі. Швидка заміна пильних полотен здійснюється завдяки пристрою для зняття натягу леза та стандартному захисному пристрою з металевими затискачами. З цією стрічковою пилкою комфортно працювати: від безшумного ходу пиляльного полотна для зручного звернення до освітлення робочої зони світлодіодним підсвічуванням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Вид | стрічкова |
| Глибина пропилювання | 63.5 мм |
| Живлення | акумулятор |
| Комплектація | пилкове полотно, картонна коробка, пилка |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розрізаючий матеріал | алюміній, пластик, сталь |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | вбудована робоча підсвітка, запобіжний вимикач |
- Цена: 14 628 ₴

