Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність акумуляторної пилки, як у мережевого інструменту потужністю 1800 Вт, завдяки новій технології BITURBO Brushless. Неперевершена ергономіка завдяки новій додатковій рукоятці – ідеальний контроль за пилянням у всіх положеннях. Найкраще пиляння у своєму класі нашого асортименту з глибиною пиляння 70 мм при пилянні під кутом 90°.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вид | дискова |
| Глибина різу при 90º | 70 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Комплектація | пильний диск, картонна коробка, параллельный упор /1 608 190 007 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розмір диска | 190 мм |
| Тип | ручна |
- Цена: 19 104 ₴


