Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручна циркулярна пила Einhell TC-CS 1410 призначена для здійснення поздовжніх, поперечних і похилих розпилів в дереві і пластику.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.35 кг /нетто, 5.76 кг брутто |
| Вид | циркулярная |
| Глибина різу при 45º | 46 мм |
| Глибина різу при 90º | 67 мм |
| Живлення | електромережа |
| Комплектація | паралельний упор, ключ для заміни пильного полотна |
| Оберти двигуна | 5500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1410 Вт |
| Розмір диска | 190 мм /x30 мм x2.5 мм, 24 зуба |
| Розміри, мм | 376x291x272 /мм |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | можливість приєднання до пилососа, Плавний пуск, вбудована ручка, розщеплюючий клин, фіксатор вала для легкої заміни диска, твердосплавний пильний диск, підходить для роботи з напрямними/Einhell |
- Цена: 3 095 ₴


