
Einhell торцювальна TC-SM 2131/1 Dual з протяжкою, 1800Вт, 310мм, лазер
- Нет в наличии
- Код: 4300390
8 760 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова торцювальна пила Einhell TC-SM 2131/1 Dual дозволяє виконувати швидке, точне і чисте розторцювання дерев'яних виробів. Поворотно-похила голова пилки може нахилятися вправо / вліво від 0 ° до + 45 ° і дозволяє виконувати звичайні і подвійні похилі пропили. Пила гарантує чистий і гладкий зріз завдяки 48 зубцям пилкового диска Ø210 мм і глибину пропила при 90 ° до 62 мм. Einhell TC-SM 2131/1 Dual має поворотний стіл з точним регулюванням кута. Пила торцювальна Einhell TC-SM 2131/1 Dual оснащена механізмом протягування, який дозволяє збільшити ширину оброблюваної заготовки при 90 ° до 310 мм. Для підвищення точності пила Einhell TC-SM 2131/1 Dual оснащена лазерним модулем, промінь лазера проектується на оброблювану заготовку в площині різання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 11 кг /(нетто) |
| Вид | торцювальна |
| Живлення | електромережа |
| Кількість ріжучих роликів | 48 шт /(кол. зубьев) |
| Напруга | 230 В |
| Оберти двигуна | 4900 об/хв |
| Потужність двигуна | 1800 Вт /S2 5 мин.; 1500 ВТ S1 |
| Розмір диска | 210 мм /x ø30 x 2,8 мм |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння, струбцина для фіксації заготовки, стружкозбірний мішок, двосторонні упори підтримки заготовки, відкидний захисний кожух, плавний хід по 2-х штангах механізму протягування, блокування шпинделя, пилова воронка за пильним полотном для кращого поглинання пилу, вбудована шкала лінійки, безступінчатий нахил голови двигуна вліво від 0 ° до - 45 °, пильний диск із твердосплавними карбідними напайками (HW), поворотний стіл із точним регулюванням кута від -47° до + 47° |
| Ширина різу 45 ° | 310 мм /х36 / 210х36 (справа 25) мм (45°х90° / 45°x45°) |
| Ширина різу 90 ° | 310 мм /x62 / 210х62 мм (90°х90° / 90°х45°) |
- Цена: 8 760 ₴

