Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 12.7 кг |
| Вид | торцювальна |
| Глибина пропилювання | 52 мм |
| Довжина ходу | 300 |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | акумулятор |
| Комплектація | пильний диск, шестигранний ключ, направляюча |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Розмір диска | 190 мм |
| Тип | дискова |
| Функції та можливості | зручна бічна рукоятка, Плавний пуск, система пиловидалення, вбудована робоча підсвітка, электротормоз двигателя, система контроля оборотов двигателя |
| Число ходів на холостому ходу | 5700 |
- Цена: 26 194 ₴


