Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Вид | дискова |
| Глибина різу при 45º | 38 мм |
| Глибина різу при 90º | 55 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | електромережа |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Оберти двигуна | 5300 об/хв |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Розмір диска | 160 мм |
| Розмір направляючої пластини | 153 х 288 |
| Розташування двигуна | поперечно |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | блокування кнопки включення, кнопка блокування шпинделя для зручної заміни диска, функція збору тирси |
- Цена: 4 806 ₴


