
Bosch Кущоріз ISIO, акумуляторний 3.6 V Li 1.5 Ач, ніж 12 см, зі штангою
- Нет в наличии
- Код: 0.600.833.109
3 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Справжній помічник для роботи в саду – акумуляторний ISIO – чудовий багатофункціональний інструмент для підрізування кущів та трави на краях газону.
Завдяки системі multi-click зміна приладдя не викликає складнощів.
Літій-іонна акумуляторна батарея з напругою 3,6 В дозволяє працювати на одному заряді до 50 хвилин без заклинювання завдяки вбудованій антиблокувальній системі Bosch.
Інструмент має ергономічну конструкцію для максимального комфорту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина ножа | 12 см |
| Колір | зелений |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Насадка для трави/Multi-Click 8 см, Телескопічна ручка |
| Нпруга акумулятора | 3.6 В |
| Особливості | антиблокувальна система, multi-click |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 3 999 ₴

