Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці для трави та кущів Karcher GSH 18-20 Battery, 18В, 20 см, 10 мм, 12 см, 1.15 кг, SOLO 1.444-200.0. Будь-якого садівника захоплюють чисті лінії і чіткі форми, які надають саду доглянутий вигляд. Але при скошуванні поруч з каменями, доріжками або внутрішнім двориком газонокосарка ніколи не зможе створити чистий, чіткий край. Ось де потужні акумуляторні ножиці для трави і кущів GSH 18-20 Battery вступають в свої права. Насадка для трави шириною 12 см обрізає краї газону з максимальною точністю.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.15 кг /без приладдя |
| Відстань між ножами | 10 мм /Крок зубців |
| Довжина ножа | 20 см |
| Загальна довжина | 582 мм |
| Колір | чорний, жовтий |
| Комплектація | Захисний кожух, Без акумуляторного блоку, Акумуляторні ножиці, Без зарядного пристрою |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Особливості | алмазне шліфування |
| Розміри | 582x100x174 /(ВхШхГ) |
| Тип | ножиці для трави, ножиці для кущів |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 4 998 ₴


