
Bosch Секатор Pro Pruner акумуляторний, 12В, 3.0 Ач, до 25мм, 1кг, сет. 2 ак.
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9K1.021
12 990 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний секатор Bosch Pro Pruner Professional служить для обрізання кущів та товстих гілок. Працює від літій-іонного акумулятора, який характеризується відсутністю ефекту пам'яті та саморозряду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Колір | синій |
| Комплектація | Картонна упаковка, Зарядний пристрій/GAL 12V-20, Акумуляторні ножиці, акумулятор/x2 (GBA 3.0) |
| Максимальний діаметр зрізу | 25 мм |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Нпруга акумулятора | 12 В |
| Розміри | 311x110x56 |
| Тип | сікатор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 12 990 ₴

