
Makita Кущоріз UH201DZ , акумуляторний, 10.8В, 200 мм, 1.3 кг, без АКБ та зарядного пристрою
- Нет в наличии
- Код: UH201DZ
2 995 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кущоріз Makita UH201DZ являє собою компактний пристрій, що відрізняється зручністю. Воно розраховане на стрижку кущів, на підрівнювання живоплотів і виконання деяких інших операцій такого типу. Максимально можлива товщина різу цього агрегату становить 8 мм. Довжина леза має 200 мм. Що стосується такого параметра, як частота ходу, вона досягає 2500 об/хв. Функціонує техніка від Li-ion батарей різної ємності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина ножа | 20 см |
| Комплектація | Інструкція, Картонна упаковка |
| Максимальна товщина гілок | 8 мм |
| Нпруга акумулятора | 10.8 В |
| Розміри | 5040 x 120 x 131 |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Рівень шуму | 81.8 дБ(А) |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2500 об/хв |
- Цена: 2 995 ₴

