
Makita Кущоріз DUH651Z, акумуляторний, 18+18В, LXT, 650 мм, 5.2 кг, без АКБ та зарядного пристрою
- Нет в наличии
- Код: DUH651Z
15 211 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивний акумуляторний кущоріз з підвищеною стійкістю до пилу і вологи, харчуванням від двох ємних акумуляторних батарей і довгою ножовою балкою для якісної та плідної роботи. Відрізняється високою потужністю вбудованого електродвигуна, відмінною автономністю (до 100 хв активної роботи при використанні батарей Makita Li-ion BL1840B 18 В) і можливістю настройки швидкості руху ножового полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Довжина ножа | 65 см |
| Нпруга акумулятора | 18 В /x2 |
| Розміри | 1161х225х199 |
| Рівень шуму | 82 дБ(А) |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 15 211 ₴

