
Karcher Акумуляторний штанговий кущоріз PHG 18-45 Battery, 18В, 45см, 18мм, 4.2 гк, SOLO
- Нет в наличии
- Код: 1.444-210.0
6 498 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Коли жива огорожа тягнеться до неба, те саме має робити і садівник. Ось коли на допомогу приходять акумуляторні ножиці для живоплоту PHG 18-45 з радіусом дії до 4 метрів. Без драбини оператор може тримати спину прямо, обрізаючи кожен бік живоплоту до ідеальної форми.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.2 кг |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Довжина ножа | 45 см |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Розміри | 2910 x 122 x 240 |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2700 об/хв |
- Цена: 6 498 ₴

