
Einhell Кущоріз GE-CH 1846 Li-Solo, PXC, акум., 46см, 2кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 3410642
3 600 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторні ножиці для живоплоту GE-CH 1846 Li – це дуже ефективний інструмент, який належить до інноваційної серії Power X-Change від Einhell. Його можна використовувати для стрижки кущів, живоплотів або чагарників на ділянках, де немає підключення до електромережі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Відстань між ножами | 15 мм |
| Довжина шини | 520 мм |
| Максимальна товщина гілок | 15 мм |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2200 об/хв |
- Цена: 3 600 ₴

