Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бездротовий триммер Einhell ARCURRA 18/55 є потужним представником сімейства einhell power x-change; з пристроями Power x-change можна використовувати будь-яку системну батарею
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.85 кг |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Довжина ножа | 620 мм |
| Довжина шини | 550 мм |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Тип | кущоріз |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2400 об/хв |
- Цена: 3 900 ₴


