Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимальна зручність використання: легкий кущоріз, спеціально для зниження навантаження на руки і спину. Зручність: добре збалансований інструмент та ергономічні ручки забезпечують зручне робоче положення. Виняткова характеристика: комбінація високою частотою двигуна і відстані між ножами 16 мм, для підрізання кущів невеликого і середнього розміру. Оптимальний баланс та ергономіка для зручності роботи в будь-якому положенні. Потужний двигун потужністю 450 Вт для ефективної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Відстань між ножами | 16 мм |
| Довжина шини | 550 мм |
| Комплектація | захисний кожух |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | електродвигун |
- Цена: 3 912 ₴


