Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високошвидкісний двигун потужністю 420 Вт забезпечує потужне, швидке і чисте різання. Збалансована вага і ергономічний дизайн забезпечують зручність в будь-якому робочому положенні. Маса всього 2,6 кг і компактна конструкція для зручності управління і контролю. Полотно завдовжки 450 мм з проміжками між зубами 16 мм для нескладних завдань по підрізуванню. Ідеальний інструмент для обрізки низьких чагарників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Відстань між ножами | 16 мм |
| Довжина шини | 450 мм |
| Комплектація | захисний кожух |
| Потужність двигуна | 420 Вт |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | електродвигун |
- Цена: 3 396 ₴


