Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія інструментів Single Step - це просто знахідка, як для початківців садівників, так і для професіоналів. Гілкоріз підходить для підрізування свіжих гілок діаметром до 40 мм. Леза з загартованої сталі c антифрикційним покриттям забезпечують чистий зріз і перешкоджають утворенню корозії. Легкі і міцні рукоятки з поліпропілену.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fiskars |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.116 кг |
| Загальна довжина | 886 мм |
| Максимальна товщина гілок | 40 мм |
| Матеріал леза | загартована сталь |
| Матеріал ручки | поліпропілен |
| Особливості | лезо з антифрикційним покриттям |
| Тип | сучкоріз |
- Цена: 2 001 ₴


