Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Відстань між ножами | 26 мм |
| Довжина ножа | 20 см /(длина распила) |
| Комплектація | Інструкція, Без акумуляторного блоку, Без зарядного пристрою |
| Особливості | Ергономічна рукоятка, индикатор состояния батареи, індикатор перевантаження інструмента, блокування вимикача від випадкового запуску, подвійні леза зі спеціальним нікельованим покриттям |
| Розміри | 460 x 120 x 130 |
| Рівень вібрації: похибка (к) | 1.5 |
| Рівень шуму | 73 дБ(А) /(звуковое давление ) |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 1250 об/хв |
- Цена: 1 747 ₴


