Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Вібрації: холостий хід | 6.7 м/сек² /(обрезка кустов) |
| Відстань між ножами | 27 мм |
| Довжина ножа | 65 см /(длина распила) |
| Комплектація | Гачок для кабелю, Тримач кабелю, Чохол |
| Особливості | Ергономічна рукоятка, муфта захищає редуктор від блокування ріжучого полотна під час потрапляння на товсту гілку або перешкоду, надійне кріплення ріжучого полотна, захисна конструкція кінчика ріжучого ножа знижує віддачу і захищає редуктор, на кожній з трьох рукояток встановлені вимикачі |
| Потужність двигуна | 550 Вт |
| Розміри | 1.042x223x206 |
| Рівень шуму | 89.9 дБ(А) /(звуковое давление), 97.9 дБ(А) (звуковая мощность) |
| Тип | кущоріз |
| Холостий хід | 1500 об/хв |
- Цена: 9 999 ₴


