Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технологія Power Assist дозволяє легко різати гілки товщиною до 25 мм, зменшуючи навантаження на руку.
Додаткове зусилля підключається при виявленні опору.
Довговічний акумулятор 3,6 В дозволяє виконати до 450 зрізів на одній зарядці, забезпечуючи бездротовий мобільність в будь-якому місці саду.
Забезпечує акуратну обрізку тонких і товстих гілок. Просте і інтуїтивно зрозуміле управління, схоже з експлуатацією ручних секаторів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.49 кг |
| Колір | зелений |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Максимальна товщина гілок | 25 мм |
| Нпруга акумулятора | 3.6 В |
| Особливості | технологии Power Assist |
| Тип | сікатор |
| Тип живлення | акумуляторний |
- Цена: 4 549 ₴


