Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кущоріз Einhell GC-EH 4550 - ручний мережевий різьбяр живоплоту і чагарників з довжиною різу 50 см. Легкий і компактний кущоріз Einhell GC-EH 4550 зручний у використанні, рукоятки з м'якою гумовою накладкою забезпечують надійний і міцний хват інструменту під час виконання різання чагарників і гілок дерев. Кущоріз Einhell GC-EH 4550 - це безпечний інструмент з щитком, що захищає руки оператора і блокуванням вимикача від мимовільного включення, а різці захищені алюмінієвим покриттям. Довгий термін електрокусторези Einhell GC-EH 4550 забезпечується завдяки металевому редуктора і лез з алмазною обробкою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Відстань між ножами | 16 мм /(между лезвиями) |
| Довжина ножа | 56 см /(длина шины) |
| Колір | червоний |
| Особливості | защита от случайного включения, з щитком для захисту рук, різці захищені алюмінієвим покриттям |
| Потужність двигуна | 450 Вт |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | електродвигун |
| Холостий хід | 1600 об/хв /(частота ходов, об/мин 3200) |
- Цена: 2 712 ₴


