Описание
Характеристики
Информация для заказа
З рукояткою, що повертається на 180 °, і практичною насадкою для видалення зрізаного листя: акумуляторний кущоріз HGE 18-50 Battery забезпечує зручну, акуратну і безпечну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.85 кг /(без принадлежностей) |
| Відстань між ножами | 22 мм |
| Довжина ножа | 50 см |
| Колір | жовтий |
| Комплектація | насадка для видалення зрізаного листя |
| Матеріал леза | алмазна шліфовка |
| Нпруга акумулятора | 18 В |
| Особливості | функція пиляння, захисна планка, захисний елемент на кінці ножа, пристрій для підвішування, захист від випадкового ввімкнення |
| Розміри | 970 x 213 x 188 |
| Тип | кущоріз |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Холостий хід | 2700 об/хв |
- Цена: 5 998 ₴


